O nás

Kontakt Sídlo firmy

Telefon: 

+420 777 275 858

E-MAIL

info@pharmawex.cz

PHARMAWEX s.r.o.

Novoměstská 960, Chrudim 53701

DIČ: CZ04491891

 

SKLAD V EVROPĚ

 

SKLAD NA ZÁPADNÍM POBŘEZÍ USA

Třibřichy, Chrudim 53701 59694 Calgary Loop, Bend, OR 97702

PHARMAWEX LOGO

Vytváření hodnoty pro zákazníka

 Prohlédněte si reference našich zákazníků

REFERENCE ZDE

 

Tým Pharmawex si vybudoval pověst globálního lídra poskytováním včasné podpory zdravotnickým organizacím a rychlého dodávání zdravotnického vybavení do celého světa.

Soustředíme se na důvěru s našimi klienty a kvalitní služby. Splňujeme nejvyšší standardy a díky tomu dodáváme naše výrobky do několika zemí světa.

Zaměřujeme se především na vysokou kvalitu za přiměřené ceny, které neustále snižujeme a zajišťujeme tak dlouhodobé partnerství s našimi klienty.

Věříme, že každá společnost hovoří za své reference. Naši spokojení klienti jsou pro nás referencemi. Považujeme za čest být jejich partnerem.

 

1 Lakh+ Products
 
Kvalita a Produkty
U všech našich výstupů udržujeme přísnou kontrolu kvality, abyste vždy dostali produkty standardní kvality.
Secure Payment
Bezpečný způsob platby
100% bezpečný a důvěryhodný způsob placení
  
 
 
 
 
 

V případě, že došlo ve Vašem případě k obdržení nevyžádaných obchodních sdělení pod záštitou naší společnosti, které však nejsou rozesílány z příkazu nebo s vědomím či souhlasem naší společnosti iTrade Group s.r.o., sídlem Novoměstská 960, 537 01 Chrudim, IČO: 04491891, bylo-li takové obchodní sdělení doručeno i do Vaší elektronické pošty,  prosíme, obraťte se na naši společnost prostřednictvím e-mailu: info@pharmawex.cz . Váš podnět co nejdříve vyhodnotíme a přijmeme adekvátní opatření, aby se taková skutečnost již neopakovala.

Přestože naše společnost žádná nevyžádaná obchodní sdělení nerozeslala a ani k tomu nedala třetím stranám podnět či svolení, chápeme vážnost takové situace, která poškozuje dobré jméno naší společnosti, a proto za takto vzniklé situace přijměte naši omluvu.

 

 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

  

 

CERTIFIKACE K VÝROBKŮM

CE-PC-200316-052-FPC-B Shenyou revised

CE-PC-201016-677-01-9A Shenyou revised