Kód: 273000

PHARMAWEX R02 s výdechovým ventilem

49 Kč 40,50 Kč bez DPH
Vyprodáno

FFP2 Respirátor 

Kategorie: FFP2 Respirátory
Položka byla vyprodána…

RESPIRÁTORY S NORMOU FFP2 (Europe EN 149-2001)

  • RESPIRÁTORY SPLŇUJÍ STANDARD FFP2 (EN 149-2001)
  • PHARMAWEX R02 s výdechovým ventilem chrání dýchací systém pomocí filtrační účinnosti čtyř vrstev

 

popis r03

 

 

Tato filtrační polomaska kategorie PHARMAWEX R02 - tvarovaná s ventilem je hypoalergenní, čtyřvrstvá konstrukce, měkká nedráždivá voduodpuzující netkaná textílie. Pěnová výplň omezuje otlačeniny při nošení. Výdechový ventilek usnadňuje vydechování, vnitřní část respirátoru se lépe ochlazuje a omezuje se navlhnutí respirátoru.

 

 

Respirátor R02 je jednorázový respirátor, který poskytuje spolehlivou respirační ochranu minimálně 95% filtrační účinnosti proti určitým částicím. Měkký vnitřní materiál poskytuje větší pohodlí, zatímco tvar přispívá k tomu, aby byl dýchací přístroj prostorný a odolný. Nastavitelný system je navržen tak, aby pomohl zvýšit pohodlí uživatele a zvýšit nositelnost.  Pletené čelenky s dvojitým popruhem a dvoubodovým připevněním pomáhají zajistit pohodlné a bezpečné utěsnění.

Ventil je navržen tak, aby rychle uvolňoval horký, vlhký vydechovaný dech, který pomáhá zabránit nepříjemnému hromadění tepla v obličejové části a zvyšuje pohodlí pro uživatele respirátorů.

 

 

 

POPIS RESPIRATORY

 

 

Základní informace:

  • Jednorázový respirátor
  • Maximální doba nošení 12 hodin
  • Výrobce: Shenzhen Jiaxusi Technology Co., Ltd.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
MR Avatar autora Kvalitné respirátory? 17.4.2020 17:14
Dobrý deń, dostala som Vašu ponuku dokonca do datovej schránky. Začínajú ma už tieto ponuky unavovať. To si fakt myslíte, že doktori sú tak blbí a veria tomu, že ich ochráni respirátor FFP2? To si rovno možem dať doma ušitú roušku a budem na tom rovnako. Tieto šmejdy dostávame v dostatočnom počte od štátu a zásadne ich nepoužívame. Možem Vás ubezpešiť, že aj doktor si vie prečítať príslušné certifikáty a stupne ochran jednotlivých respirátorov. Vo Vašom počínaní nevidím žiadnu spásu českého zdravotníctva, ale len výhodný kšeft na základe lživej reklamy. richterová
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: